באילו דרכים ניתן לעצב אקססוריז עם טאץ’ אישי

אירוע חגיגי בדרך ואתם מוצאים את עצמכם בחיפוש המתמשך בעקבות המתנה המושלמת? עולם המתנות שופע אופציות וסגנונות, כך שלעיתים קשה מאוד להחליט מי תהיה המתנה המנצחת.
עם זאת, לא תתפשרו על מה שנגיש או זמין לכם. בבחירת מתנה חשוב לבחון את ההתאמה בין סוג המתנה למי שמקבל אותה מבחינת גיל, אופי, סגנון ולהכניס למשוואה פקטורים של עלות, משלוח, זמינות.
מכל המתנות שתוכלו להעניק, אין ספק שיש משמעות רבה למתנות בניחוח אישי המבטאות את החיבור הישיר למקבל המתנה. מתנה בטאץ’ אישי היא מסוג המתנות שכיף להעניק וכיף לקבל והיא גם מתנה שנשמרת לאורך זמן.
הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבצע כיום אדפטציה בהתאמה אישית למוצרים רבים – להדפיס תמונות באיכות גבוהה, הקדשות אישיות ולייצר קשר עיצובי-אישי.

לפניכם כמה רעיונות לעיצוב אקססוריז לבית בטביעת חותם אישית המהווים רעיון נפלא למתנה.

תמונה אחת שווה אלף מילים
מתנה קלאסית ובטאץ’ אישי היא כוס עם הדפס של תמונה לפי בחירה. ניתן להשקיע בכוס מעוצבת לשתייה חמה או קרה בסגנון מיוחד עם ידית מסוגננת, כוס תרמית או ספל קרמיקה ולבחור במקביל תמונה של בעל השמחה או תמונה של רגע משותף ייחודי, של שניכם ביחד. מדובר במזכרת בה ניתן להשתמש על בסיס יומי ולהיזכר בעונג ובכל לגימה באותה חוויה או רגע בו צולמה התמונה.
היות והספל נושא תמונה אישית, הרי שהתמונה מבדילה אותו מספלים של אחרים וזו מהווה מתנה נהדרת לבני משפחה – ספל לכל אחד מבני המשפחה או מתנה למישהו לעבודה, כך שכל העמיתים ידעו למי שייך הספל ולא יצטרכו לנחש…

הקדשה מעומק הלב
למילים יש כוח ועוצמה, במיוחד כשהמילים מכוונות ללב ומבטאות היטב את התחושות האישיות והרגשות כלפי אותו אדם לו אתם מעוניינים להעניק מתנה מיוחדת.
נתן לבחור משפטי מפתח מבין מאגר של מחמאות ומשפטים מנצחים כמו “אין עליך” או לאהבת חיי” ובמקביל, לבחור אקססוריז מיוחד מבקבוק שתייה דקורטיבי ועד כרית מסוגננת ומפנקת ולהדפיס עליה הקדשה אישית אשר נכתבה מראש, ומשקפת מילים של אהבה שמחממות את הלב.
אפשר גם להדפיס מכתב תודה תמציתי, איחולים וברכה לחג או לכל מאורע מיוחד ולבחור שההדפס יהיה בפונט המבוקש, בגודל ובצבע המשתלבים בהרמוניה על האביזר מבחינת התאמת גוונים וסגנון.

יפה ופרקטית
מדוע לבחור בין אקססורי דקורטיבי לבין אקססורי פרקטי כאשר אפשר לשלב בין השניים? תוכלו לבחור פריט שימושי עם הדפס מיוחד, תמונה או משפט מיוחד בהתאם לסגנון החיים והעדפותיו של מי שמקבל מתנה. למשל, אם הוא חובב כתיבה יוצרת, ניתן להעניק לו מתנה מחברת מעוצבת עם הדפסה של משפטים מעוררים השראה או ציטוטים של כותבים ידועים.
שעון אף הוא מהווה מתנה שימושית הנדרשת בכל בית ובכל משרד וכך גם מגבת ופריטי אחסון שונים.

עיצוב לפי סגנון מועדף
לא רק התמונה או המשפטים ניתנים להדפסה בהתאמה אישית על גבי מגוון אקססוריז. כל העיצוב הגרפי של ההדפס ניתן לתכנון, בחירה ועיצוב. כאן שווה להשקיע מחשבה תחילה ולחפש עיצובים גרפיים שקולעים לסגנון הבית של מי שמקבל המתנה, עשירים באלמנטים החביבים עליו (למשל, הדפסים חייתיים, צורות גיאומטריות, פרחים) וכדומה.

בבואכם לבחור מתנה פרסונאלית, החליטו מראש מה יהיה האביזר הנבחר על פי קריטריונים כמו סגנון עיצובי מועדף, התאמה אישית והקפידו שמדובר באביזר שאכן אפשר לבצע עליו את ההדפסה המבוקשת. במקביל חפשו תמונה מתאימה או חשבו על הקדשה מרגשת ולאחר מכן, בחרו חברה המבצעת את תהליך ההדפסה באיכות גבוהה תוך הקפדה על יחס אישי ושירות מקצועי.