בחירת מזכרות לאורחים לחתונה

בחירה של מזכרות בלתי נשכחות מהיום המיוחד שלכם הפכה לטרנד של ממש בשנים האחרונות. על ידי בחירה חכמה של מתנות קטנות, ניתן לספק לכל מוזמן תחושה ייחודית ולהפוך את החתונה שלכם לבלתי נשכחת. הנה כמה טיפים ולא מעט אפשרויות לבחירה נכונה של מזכרות איכותיות.

תשקיעו במחשבה ולא בתקציב

משום שמדובר על פריטים בעלי ערך סנטימנטלי, כדאי לבחור במזכרות שהושקעה בהן מחשבה עמוקה ולא לבחור במזכרות היקרות ביותר.  אפילו מחזיקי מפתחות עם התמונה שלכם או קופסאות שוקולד קטנות עם התאריך של האירוע המיוחד – יעשו את העבודה באופן מושלם. עדיף להשקיע את התקציב שלכם באולם או גן אירועים בשרון, ולא לבזבז הון על מזכרות קטנות.

נסו את המזכרות בעצמכם הרבה לפני שאתם רוכשים אותן למוזמנים

משום שאתם רוצים לפנק את האורחים שלכם במזכרות איכותיות במיוחד, חשוב לנסות אותן לפני הרכישה. כדאי לבקש דוגמה או אפילו לקנות פריט אחד בכדי לעמוד על איכות החומרים שממנו הוא מורכב. על ידי שימוש יום יומי ובחינה אישית, תוכלו לדעת שהמזכרות הקטנות שלכן לא יתבלו במהרה ויחזיקו מעמד למשך שנים ארוכות.

בחרו מזכרות שישתלבו בקונספט של האירוע

מומלץ לבחור במזכרות אשר ישתלבו בקונספט של האירוע ובעיצוב הדקורטיבי שלו. חשוב לשים לב לסידור של השולחן, למקום שבו מתרחש האירוע ולאווירה שאותה אתם מבקשים להשיג. במידה והאירוע מתרחש בחוץ ומתקיים בגן אירועים בשרון, הרי שכדאי לבחור במזכרות שייראו נפלא ויהיו חלק בלתי נפרד מהתחושה הפסטורלית הכללית.

השתדלו לעשות את המזכרות בעצמכם

טרנד ה DIY לא פוסח על עולם המזכרות ולכן כדאי לבחור במזכרות שיש לכם נגיעה ישירה אליהן. בקבוקי זכוכית אשר ממולאים בשוקולדים שהאורחים שלכם אוהבים או בעוגיות מרהיבות, הן בהחלט מזכרות שלא ישכחו במהרה. כדאי גם לשקול להוסיף את כתב ידכם על כל מזכרת או לפחות לחתום עליהן באופן משותף. כך תספקו לאורחים שלכם את ההרגשה המושלמת ותייצרו מזכרת אישית.

העדיפו מזכרות שימושיות על פני המזכרות הנוצצות 

משום שאתם רוצים שהמזכרת שלכם תלווה את האורחים שלכם למשך תקופה ארוכה, אתם חייבים לחשוב באופן פרקטי. העדיפו מזכרות שימושיות על פני המזכרות הנוצצות  ותוכלו להבטיח שהאירוע שלכם ייזכר למשך שנים ארוכות. פנקס איכותי או מגבת שעליה רקום גן האירועים שבו ערכתם את החתונה, שוות הרבה יותר מכל מזכרת שנזרקת בתוך ימים ספורים לאשפה.