הדרך להפוך את המתנה שלכם למתנה שנחרטת בלב

תדמיינו את התמונה הבאה: אריזת המתנה המהודרת, מקושטת בסרט יפה, נפתחת בחגיגיות על ידי מי שאתם אוהבים, או לפחות מי שאתם חפצים ביקרו. ההתרגשות גוברת, הסקרנות עולה, וגם כמה ציפיות מרשות לעצמן להיכנס לתמונה. אין דבר מביך יותר מאשר פנים מנומסות שמנסות להסתיר אכזבה או לא פחות גרוע – אדישות אל מול מתנה שזה עתה נשלפה מאריזתה. אין דבר יותר מרגש מאשר תיקים מלאים במתנות או מתנה אחת ויחידה, אשר מעוררים התרגשות כנה ברגע הנוצץ של פתיחת האריזה ובו נשלפת המתנה אשר תיחרט בלב לעד, או לפחות עד המתנה הבאה.

כיצד לשלוף את המתנה הנכונה לאדם הנכון

אתם אולי מהאנשים הנדיבים באופן יומיומי, פותחים ארנקים וגם תיקים של נדיבות בכל הזדמנות ומרעיפים מתנות על כל מי שנקרה בדרככם. אולי אתם מהאנשים הצנועים יותר אשר פותחים תיקים מלאים במתנות רק באירועים מיוחדים, אל מול אנשים נבחרים. כך או כך, תרצו לשלוף את המתנה הנכונה לאדם הנכון, ברגע הנכון, ורצוי גם שתהיה מקושטת בסרט הקישוט הנכון אשר ייפרם בקלות ובחגיגיות ויאפשר את פתיחת המתנה הנכונה.

מתנה שתלך אתכם לכל מקום

את המתנה שלכם תרצו להגיש חמה, כזו שתרגש וכזו שתרגיש שהשקעתם בה ובמי שמקבל אותה את מלוא המחשבה ואת מלוא הכוונה. כמו תמונה של אהובים שהולכת אתכם בארנק ונשלפת מתוך תיקים של יומיום כדי להרגיש שהם אתכם בכל הרגעים, כך מתנה יכולה להעניק תחושה טובה שנשארת אתכם לאורך הדרך, או לפחות לאורך המאורע שזימן את הענקת המתנה. מתנה כזו יכולה להיות מתנה עם הקשר אישי נוסטלגי או עתידי, מתנה עם תמונה אהובה אשר תיחקק על לוח הלב ועל שטח המתנה, או כל מגע אישי שתבחרו לקשט בו את המתנה שלכם. מתנה כזו תלך אתכם, בתוך הארנק, בתוך תיקים שהולכים אתכם לכל מקום, או על שידה ביתית שמחכה לרגעים של בית, ותלווה אתכם בחיוך, שהוא מתנה בפני עצמה.

להימנע ממתנה שהיא חתול בשק

תמיד כדאי לבחור מתנה באופן אישי, ולא להסתפק במתנה שהיא חתול בשק או כזו שנסתרת בתוך חבילות או תיקים שמסתירים את המגע האישי שהותאם במיוחד. מתנה כזו יכולה להיות ערכת נרות ריחניים בניחוח שלווה ורוגע עבור מי שנמצאים בתקופה עמוסה, היא יכולה להיות סט תיקים אופנתיים עבור מי שמרבים בנסיעות, או ספל חדש עם תמונה אהובה עבור מי שמתחילים עבודה חדשה וירצו לצרף אותו לציוד המשרדי. מבט מעמיק למתנה שאתם בוחרים בה יעשה את ההבדל.

אל תסתכל בקנקן, תסתכל בתמונה שעליו

כאשר אתם מחפשים מתנה, מותר להסתכל גם בקנקנים ולא רק במה שבתוכם, מותר לבחור במוטיב של חתולים ואפילו בשק שלהם או בשלל תיקים ואריזות למתנות שלכם. מעבר לכך אפשר לבחור מתנה שתקושט בתמונה על הקנקן או על הכוס, על תיקים או מגבות, ותמיד כדאי לבחור במתנה שתשאיר טעם טוב, מגע אישי, ותחרוט תמונה מרגשת של מתנה שהגיעה מהלב.