המזכרות המוצלחות ביותר לחגיגת יום ההולדת

 חוגגים יום הולדת לילדכם? מזל טוב! כיום אירועי יום ההולדת נחגגים בתרועה גדולה, וחלק בלתי נפרד מהם הוא טקס חלוקת המתנות לילדים החוגגים. עד לא מזמן המזכרות היו שקיות הפתעה קטנות, אך כיום נהוג להעניק להם מתנה כשם שהם מעניקים מתנה לילד החוגג. השפע עצום, המגוון רחב ומוטלת עליכם האחריות לקבוע: מה תהיה המזכרת לילדים ביום ההולדת. איך בוחרים מתנה ומה האפשרויות העומדות בפניכם?

הגדירו תקציב וכמות ילדים

אחד הדברים החשובים ביותר בצאתכם לרכוש מזכרות לאירועים, הוא להגדיר את התקציב שאתם מוכנים להשקיע ואת מספר הילדים החוגגים. השפע הגדול שיעמוד לרשותכם עלול לגרום לכם לחרוג בקלות מהתקציב שהגדרתם תחילה, וכך חגיגות יום ההולדת יהפכו להוצאה כספית שלא תכננתם כלל. בנוסף, כמות הילדים חשובה גם היא על מנת להערך בהתאם באופן כזה בו לכל ילד תובטח מזכרת בסוף האירוע.

מסיבת בנות? מראת כיס!

המון ימי הולדת נחגגים כיום כאירועי קונספט, בהם בוחרים מוטיב מסויים ובונים את כל האירוע לפיו. אם מסיבת יום ההולדת היא מסיבת בנות, תוכלו להעניק מזכרת באופי האירוע. מראת כיס לדוגמא היא מתנה נפלאה שתשמח לבטח את הבנות המשתתפות. בעזרת מזכרת כזו הופכים אותן לגבירות קטנות ותחושת מסיבת הבנות מתעצמת.

קלאסיקה שתמיד עובדת מחזיקי המפתחות

הילדים מגיעים לגיל מסוים בו מופקדת בידיהם האחריות, והם מקבלים מפתח לבית. על מנת לשדך להם את האחריות לחוויה חיובית ונעימה, ניתן להעניק להם במתנה מחזיק מפתחות עם תמונה. הילדים לא מחזיקים במפתח בודד, אלא בצרור קטן אליו הם מצרפים מחזיקי מפתחות שונים, כך שמזכרת מיום ההולדת של חבריהם יכולה להיות תוספת נפלאה לצרור המפתחות. כאשר מדובר על מזכרות לימי הולדת, חשוב להשאיר חותם מיום ההולדת, ולא להעניק מתנה כללית מדי. כך שמחזיק מפתחות עם תמונה או שם הילד החוגג, יכולה להיות בהחלט ראויה.

שתפו את הילד בבחירה

עם צאתכם לרכוש מזכרות לימי הולדת, חשוב שתערבו את הילד החוגג בבחירת המזכרות. החלק החשוב ביותר הוא לתת לו להרגיש שמח וגאה ביום ההולדת שארגנתם לו. תנו לו לבחור, להביע את דעתו ולפנק את חבריו בשי חביב.