כיצד מרכיבים את סט המתנה המושלם לאישה

יום נישואין מרגש, יום הולדת שמח ואולי יום האהבה. יש כל כך הרבה סיבות לחגיגות ואין כמו לציין מאורע מיוחד במתנה מיוחדת לאישה המיוחדת בחייכם.

אבל מדוע להסתפק במתנה אחת כשאפשר להרכיב סט מתנות שישתלבו יחדיו לכדי מחווה נפלאה? ניתן לחבר את המתנות למארז אחד מקסים או להעניק כל יום מתנה חדשה במשך שבוע שלם של חגיגות, שלל הפתעות קטנות לאורך הדרך.

לפניכם רעיונות למתנות מיוחדות המרכיבות יחדיו סט מתנות מושקע להפליא.

הקונספט: מתנה לגוף, מתנה לנפש
החיבור בין גוף לנפש יכול להוות השראה לגיבוש קונספט מיוחד כמתנה לאישה. כך למשל, שרשרת זהב או כסף מרשימה עם תליון אלגנטי הכולל אבן אנרגטית מיוחדת או אלמנט הקרוב לליבה של האישה יכול להיות כמתנה לגוף, כקישוט שהיא תישא עמה לכל מקום או תענוד בהזדמנויות מיוחדות. מתנה לנפש יכולה להיות מתנה בניחוח אישי כמו ספל, מפיץ ריח, נר עם הדפס של תמונה או ציטוט מעורר השראה.

הקונספט: מתנה בהתאמה אישית
מתנה בעלת משמעות היא מתנה בלתי נשכחת, שמכוונת לאותה אישה ופונה אליה באופן אישי. אחד הטרנדים בתחום הן מתנות הנושאות את השם של אותה בעלת שמחה שעתידה לקבל את המתנה. כך למשל, ניתן להדפיס על מגוון פריטים ואביזרים מחפצים לעיצוב הבית ועד מוצרי טקסטיל את השם של אותה אחת ומיוחדת או להשתמש באותיות של שמה כאלמנט עיצובי, למשל, על ידי חיתוכי לייזר בעץ וכך גם בתכשיטים. לבחור תכשיט המורכב מאותיות של שמה באנגלית או בעברית בציפוי זהב או כסף.

הקונספט: לענידה ולתלייה
סוג אחר של סט מתנות הוא כזה המחבר בין מגוון פריטים בני אותה משפחה. למשל, שעון יד אלגנטי יחד עם שעון קיר ושעון מעורר אותם ניתן לעצב בגרפיקה לפי בחירה, כולל הדפס של תמונה ייחודית או משפט מנצח. בדרך זו, השעונים מתכתבים זה עם זה גם ברמת המוצר וגם ברמה הסגנונית. בכל פעם שבעלת השמחה תביט באחד השעונים היא תיזכר מי העניק לה את המתנה ושהיא יכולה לבחור איזה שעון להשתמש מבין השעונים המעוצבים שהיא קיבלה.

הקונספט: משהו אישי, משהו עסקי
היא אמא וגם אשת קריירה? היא בבית ובעבודה? רוצים לתת מתנה לאמא שתלווה אותה לכל מקום – יחכו לה בבית וגם במשרד? בחרו שתי מתנות, שכל מתנה משקפת צד אחר בעולמה ובסגנון חייה של בעלת השמחה. לדוגמא, עגילים מהודרים, מחרוזת אלגנטית או צמיד טניס יהלומים יפהפה שיהוו פריט אישי עבורה לצד מתנות המתאימות לקישוט המשרד כמו מעמד דפי ממו עם הדפס או בעיצוב שנבחר מראש, שעון שולחני, מעמד לקיר למכתבים, מנורת לילה שולחנית וכדומה.

הקונספט: חפשי את המטמון
דרך מרגשת ומפתיעה להגיש מתנה היא במארז אותו צריך לפתוח כדי למצוא את המתנה כאשר המארז עצמו אף הוא משמש מתנה בפני עצמה. אפשר לרכוש קופסה מסוגננת עם הקדשה אישית או תמונה מודפסת ובתוך הקופסה המעוצבת להטמין תכשיט זהב או כסף כמו עגילים, צמיד, שרשרת או סט של עגילים תואמים לשרשרת. הן המארז והן התכשיטים מהווים ביחד מתנה מושקעת שכל אחת תשמח לקבל והתיבה או הקופסה שנבחרו יכולות לשמש כקופסת תכשיטים אלטרנטיבית בה היא תשמח לשמור את התכשיטים שהיא קיבלה ותכשיטים אחרים לאורך זמן.

בבואכם לבחור מגוון מתנות למישהי יקרה לליבכם, חשבו על הקשר העיצובי והקונספטואלי בין המתנות וכיצד תוכלו לארוז אותן ביחד או להציג אותם ביחד כדי שהן יהיו בעלות משמעות עוצמתית.