מה נקנה השנה לכבוד חג הפסח? לנו יש את התשובה

בכל שנה, כולנו נתקלים באותה שאלה והיא “מה נקנה השנה לכבוד חג הפסח למי שמארח את סעודת הסדר ו/או ליקרים לנו?”. רבים יבחרו לרכוש מתנה הקשורה לבית, אחרים יבחרו להביא בקבוק יין איכותי ויוקרתי והחכמים ירכשו מתנה מרהיבה אשר תנעים את סדר הפסח לכל הסועדים ותישאר למארחים. בחרנו לפרוס בפניכם מספר אופציות למתנות לפסח 2017 אז אם כבר התחלתם לחשוב על מה תקנו, זהו בדיוק המאמר עבורכם!

רעיונות מקוריים למתנות

  • המתנה המרגשת: פרחים – הגעה לבית המארח עם זר פרחים מרהיב ומלא בפרחים שונים לצד פרחי אביב, יצליח לגנוב את ההצגה וישמש את הסועדים מסביב לשולחן וכן ינעים וירגש את מי שהזמין אתכם לחג וכמובן יישאר לו גם מספר ימים לאחר מכן. כמובן שלא צריך להיות מוזמנים לסעודת הסדר על מנת לרכוש פרחים לאהובים שלנו ומדובר במתנה לכל אירוע ובכל עיתוי אך יש משהו מיוחד בהבאת זר פרחים צבעוני ומיוחד.
  • המתנה הקלאסית: כלי בית מכל הסוגים – לקראת הפסח, לקוחות רבים מבלים בחנויות לכלי בית ורוכשים כל מיני כלים לבית (כגון: צלחות, קערת סדר, כוסות יין וכדומה). המראה בו רבבות פוקדים את החנויות, מוכר לכולנו אך חשוב לדעת כי ניתן להזמין את כל אלו, מבעוד מועד, בעלות נמוכה יותר וללא טרחה מיותרת באמצעות האינטרנט. תודות לרשת האינטרנט, ניתן לרכוש את המתנות מנוחות הבית ומבעוד מועד – והיתרון הגדול ביותר הוא העלות הנמוכה משמעותית יותר.
  • המתנה האישית: מתנה עם הקדשה – כאן נרצה להמליץ עליכם על המתנה הקלאסית אך בהתאמה ובאופן אישי יותר. לא מדובר על סט מגבות, מפואר ככל שיהיה, המוענק למקבל אלא על סט מגבות עם עיטור אישי ההופך את המתנה לאישית יותר ומושקעת יותר. סט מגבות עם שמות רקומים או מודפסים, ירגש כל מקבל ויהווה מתנה אפקטיבית וסביר להניח כי יעשו במגבות שימוש שנים רבות קדימה. מעבר למגבות, ניתן להדפיס על כוסות, ספלים, מחזיקי מפתחות, מראות כיס, מעמדי ניירות, נרות, שעוני קיר ועוד שלל מוצרים עליהם ניתן לבצע הדפסה.

לסיכום, חג הפסח הבא עלינו לטובה, עומד להיות מרגש מתמיד עבור המארחים והאהובים עלינו. הקפידו לבחור מתנה מבעוד מועד ולא להיזכר ברגע האחרון ולרכוש מתנות לא אפקטיביות המרגישות כי נקנו בדקה ה-90. זכרו, ניתן להזמין מתנות ייחודיות ומרגשות מבלי לצאת מהבית והכל במרחק מספר קליקים!