מזכרות שלא שוכחים

אין כמו החיוך של סבתא שקיבלה מתנה עליה מתנוססת התמונה של נכדה אהוב או אב שקיבל ספל עם תמונה של משפחתו ללגום קפה כל בוקר ולחייך אליהם, גם כשהוא רחוק מהם – במשרד. מתנות בניחוח אישי עם כיתוב מיוחד, הקדשה מעניינת או תמונה מהוות מזכרת בלתי נשכחת, שנהנים לקבל ואוהבים לשמור, קרוב ללב. אירוע מיוחד? תחילתה של שנה? יום הולדת שקרב ובא? מחפשים את הדבר הבא? אילו מתנות שיהפכו למזכרות שכאלה תוכלו להעניק ליקירכם? רעיונות מתוקים למתנות שזוכרים.

הזמן עובר כשנהנים

פריט כמו שעון חיוני לכל אחד, מי לא רוצה לדעת מה השעה? ומה יותר טוב מלעקוב אחר המחוגים בשעון עם תמונה מיוחדת של האהובים. אפשר לבחור הדפס ססגוני מעניין שישתלב ביחד עם התמונה הנבחרת וכן ווריאציות שונות של שעונים בין אם מדובר בשעון קיר לתלייה או שעון שולחני. החומרים אף הם מגוונים – פלסטיק, זכוכית, עץ, כל שצריך זה רק לבחור את הדגם ואת החומר המבוקש וכמובן את התמונה המועדפת שתודפס על גבי השעון כך שהוא יהפוך לשעון יוצא דופן.

אלבום תמונות חלומי

הרגעים היפים מהחיים שלכם מתועדים בעין המצלמה ואלבום התמונות אוצר את כולם. ניתן להפיק אלבום תמונות מודפס ויפה שיכיל את כל התמונות או לעצב היום באמצעות אתרי אינטרנט ידידותיים למשתמש אלבום תמונות דיגיטלי. מדוב בתהליך פשוט למדי ולא פחות מכך – חווייתי, שכיף ליישם ולבצע בכל עת, מכל מקום – כל שצריך זה להתחבר לאתר אינטרנט ולבחור את התמונות שייכנסו לאלבום. בין אם מדובר באלבום חתונה, אלבום גיל שלוש, אלבום בר/בת מצווה או אלבום המוקדש לטיול משפחתי מיוחד, לבחור את הגוונים שילוו את התמונות, סידור התמונות והפונטים בכיתוב שילווה את התמונות ולבחור גם את גודל האלבום, סוג העטיפה ולשלוח להדפסה ולקבל בחזרה אלבום תמונות נהדר למזכרת במספר עותקים שתרצו, על מנת שתוכלו לשמור לעצמכם אבל גם לתת אלבומים מהודרים לבני המשפחה והחברים שגם הם ייהנו מהאלבומים היפים שעצבתם בעצמכם.

האור שבחיי

מה דעתכם על אלמנט שתורם לעיצובה של סביבת המגורים ועם זאת, שומר על ניחוח אישי? מנורת לילה היא אביזר שימושי להפליא, במיוחד למי שאוהב לקרוא לפני השינה ואפשר בהחלט למצוא עיצובים יפים של מנורות לילה ואפילו לשלב עם המנורה תמונה אישית שלכם, של יקירכם, כך שכל לילה לפני שתלכו לישון תוכלו להתבונן באור של חייכם שמאיר את יומכם ולשקוע בחלומות מתוקים.

אתכם תוך כדי תנועה

מי לא צריך מחזיק מפתחות? צרור המפתחות שלכם לא שלם בלעדיו ואפשר להפוך את המחזיק הסטנדרטי לפיסת אומנות יפה ומדליקה עם הקדשה אישית שלכם או תמונה מיוחדת של יקירכם. ניתן להדפיס מסר מתוך הלב כך שתמיד שתשלפו את המפתחות תקראו את המסר ותחייכו או תמונה של מי שקרוב לליבכם, שילווה אתכם בדרך צלחה. ניתן למצוא מחזיקי מפתחות בצורת לבבות ובשלל גוונים לפי בחירתכם.

תזכורת למה שחשוב

בקצב החיים המסחרר תמיד יש הרבה מה לזכור וכאן נכנסים לתמונה דפי ממו ומעמדי דפי ממו, שנועדו לשמור את הדפים בהישג יד לכתיבת כל הרעיונות החשובים שלכם. אפשר לבחור מבין מגוון עיצובים של דפי ממו בין אם מעור, פלסטיק, עץ ובשלל צורות לבחירה ובגדלים שונים וכן לבחור מסרים מיוחדים או להדפיס תמונות לקישוט המעמדים. אפשר לבחור מעמדים שונים לשולחן העבודה ומעמד לבית, כדי שגם הילדים יוכלו לכתוב רעיונות ורשימות מרשימת מכולת ועד מה היו שיעורי הבית.

השארת תגובה