מחפשים מתנות לעובדים? הנה מספר דרכים מקוריות להעניק שי לעובד

חגים ומועדים לשמחה, ימים מיוחדים, ימי הולדת, לידת תינוק, ועוד: כולם מהווים סיבות למסיבה, וכולם דורשים ממכם – אלה שמעסיקים עובדים – לפנק את העובדים במתנה אישית ושימושית.

כיום ישנם אינספור אתרי אינטרנט אשר מספקים מתנות לעובדים. חלקן מתנות ממותגות שעושות שירות גם עבור העובד וגם עבור בית העסק, וחלקן מתנות אישיות יותר שניתן להזמין און ליין, או להעניק לעובד בעת הרמת כוסית או באירוע מיוחד. אבל מהן הדרכים המקוריות להעניק מתנה לעובד? הנה כמה רעיונות מעולים:

בחירת מתנה אישית עם שם העובד וברכה ייחודית

אחת הדרכים להעניק מתנה ייחודית, נעשית באמצעות בחירת מתנות לעובדים מאתרים שמעצבים פריטים שונים, מדפיסים תמונות על מוצרים (כמו על  כוסות ספלים, מחזיקי מפתחות ועוד) תוך בחירת מתנות מעוצבות במתאימות לאירוע שהעובד חוגג. בכך למשל, עבור עובדת שילדה לא מכבר, אפשר להזמין מגבת עם שם האישה ושם התינוק. עוד אפשר להעניק ספל עם ברכה ושאר מוצרים ייחודיים.

נוסף לכך, מומלץ להדפיס ברכה ייחודית לעובד שחוגג אירוע חשוב, ולארגן במשרד מסיבת הפתעה מלאה בקישוטים, מתנות, כיבוד וצבע. אם אתם רוצים לקשט את המרחב בצורה נעימה, אפשר לקנות דיו למדפסת בזול ולהדפיס שלל ברכות, ציורים ואלמנטים יפים שיקשטו את המשרד. בזמן החגיגה רצוי להעניק לעובדים את המתנות.

דיו למדפסת

בחירה והזמנת שוברי מתנה

מי שירצה להותיר את הבחירה במתנה לעובד עצמו – יוכל לבחור כרטיס או שובר מתנה למגוון מוצרים, אטרקציות, מסעדות, בתי קפה, סרטים ובילויים. כיום אפשר לבחור כרטיסי מתנה ושוברי שי משתלמים בסכומים שונים המתאימים עבור מתנה לחג, ליום ההולדת, מתנה ללידה ולשאר אירועים משמחים. כאשר אתם בוחרים בשובר – אתם מקנים לעובד את הדרך לבחור לבד את השי השימושי, או את השי המתאים לצרכים שלו.

משלוח פרחים, שוקולדים וזרי עוגיות

דרך נוספת להעניק שי לחג, נעשית על ידי הענקת משלוח פרחים יפה, או משלוח שוקולדים איכותיים, ואפילו זרי עוגיות טעימים. נוסף לכך, אפשר לבחור משלוחי פירות שמגיעים עם סלסלות פירות טרופיים מתוקים. אל השי אפשר לצרף גם מתנה קטנה ממותגת כמו מחזיק מפתחות, ספל יפה או אגרטל עבור הפרחים.

כיצד אפשר להעניק את המתנות?

כאשר אתם רוצים להעניק מתנות לעובדים, רצוי שתעשו זאת תוך הרמת כוסית, או מסיבה קטנה שתארגנו במקום העבודה. במסיבה תוכלו לשאת נאום קצר, לחגוג עם העובדים לשבח אותם על עבודתם ולבסוף להעניק מתנות ממותגות עם שם בית העסק או לוגו החברה. באמצעות מחשבה נכונה ומקוריות ואתרי אינטרנט מעולים – אשר להעניק מתנות נפלאות, מקוריות ושימושיות, עבור העובדים.

השארת תגובה