מתנות לאורחים בחתונה – בחרו בהתאם למקום ואופי האירוע

מתנות לאורחים מאפשרות לכם לפנק את כל המוזמנים במזכרת מרגשת מהיום המיוחד ומספקים הזדמנות קטנה להראות להם בדיוק עד כמה הם חשובים לכם. יחד עם זאת, כדאי לדעת שלא כל מתנה תתאים לקונספט של האירוע ולמקום שבו הוא צפוי להיערך. הנה כמה טיפים קטנים שיעזרו לכם לבחור בקלות את המתנות לאורחים שלכם.

חתונות תחת כיפת השמיים – מתנות רומנטיות

אם בחרתם לערוך את האירוע המרגש שלכם באחד משפע האולמות הפרוסים לאורך מישור החוף או כאשר החתונה מתקיימת בגן אירועים בשרון, מומלץ לבחור במתנות רומנטיות יותר. למרות שהמגנטים השונים בהחלט יעשו את העבודה, מומלץ להיות יצירתיים יותר ולנסות ולבחור בבקבוקי זכוכית במילוי אישי. בקבוקים אלו מגיעים במגוון של עיצובים נוסטלגיים עם חתימה אישית, ומאפשרים לכם למלא אותם במגוון של אפשרויות מתוקות במיוחד.

חתונות אינטימיות – מתנות פונקציונליות

עבור חתונות אינטימיות אשר כוללות מספר קטן של משתתפים, מומלץ לבחור במתנות אישיות ושימושיות יותר. ספלי קפה עם תמונות של הזוג, מחזיקי מפתחות מעוצבים ושעוני קיר עם ציטוטים רומנטיים, יאפשרו לכם להעניק מתנות נהדרות בעלות ערך מוסף ולסיים כל חגיגה של אהבה עם מזכרת שתחזיק שנים. ראוי לציין שניתן להשיג את המתנות האלו גם לאירועים גדולים יותר, אולם בשל עלותן הגבוהה יחסית הן מתאימות במיוחד לחתונות קטנות.

חתונת חורף כפרית – מתנות שעשויות מעץ

כאשר החתונה מתקיימת בגן אירועים בשרון ועושה שימוש חכם במוטיבים הטבעיים שקיימים בסביבה, מומלץ לבחור במתנות שעשויות מעץ איכותי. מתנות אלו נחשבות לאידיאליות עבור קהל אורחים בעלי מודעות סביבתית גבוהה והן משתלבות באופן נפלא בקונספט הכפרי. העובדה שניתן לייצר אותן במרקם טבעי ולהקנות להם אפיל של D.I.Y, רק תורמת למראה המרהיב שלהם ולתחושה הפסטורלית של האירוע שלכם.

חתונות יוקרה – מתנות בעיצוב אישי

בחתונות יוקרתיות אתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם החל מרגע הכניסה ועד לרגע החופה. לשם כך, חשוב לצאת מהקופסא ולבחור מתנות אשר יותאמו במיוחד לצרכים שלכם. על ידי בחירת העיצוב המתאים ושימוש בחיתוך לייזר מתקדם, ניתן להפיק שורה של מתנות מעוצבות וליהנות מפריטים ייחודים לכל אירוע.

לסיכום, מתנות לאורחים הם דרך נהדרת לשדרג כל אירוע ואופציה של ממש ליהנות מאחת האטרקציות הכי טרנדיות בתחום האירועים. על ידי התאמתם לקונספט העיצובי של האירוע, לסוג המוזמנים ולמיקום שבו בחרתם להינשא – תספקו לאורחים שלכם שי ייחודי ומזכרת תמידית מהיום הקסום שלכם.