מתנות לברית המילה

רגע לפני שהרגע הגדול מגיע ועמו התרגשות רבה ולילות נטולי שינה, יש לכם עדיין את הזמן ואת האנרגיות (לפחות באופן יחסי) כדי לתכנן את חגיגת ברית המילה. חשוב לזכור שהאירוע הגדול הזה מתקיים כשבוע בלבד לאחר הלידה, ועוד יותר מכך – אין לכם מושג מתי הוא באמת צפוי להתקיים. אם כן, יש כמה דברים שחשוב שתכינו מראש, כדי לחסוך לעצמכם טרחה, ריצות ולא מעט כאבי ראש. אחד הנושאים העיקריים שמטרידים הורים צעירים הוא נושא המתנות לברית. נכון, את המתנות העיקריות תקבלו אתם והילד לכבוד הצטרפותו אל המשפחה, אבל הורים רבים מבקשים להביע הערכה לאורחים שהגיעו בהתרעה קצרה כדי לחגוג רגע מרגש במיוחד. תכנון המתנות הקטנות והקסומות הללו אינו דורש מכם היערכות רבה מאוד, שהרי תוכלו להחליט עוד לפני הלידה אילו מתנות תרצו וכמה חברים ובני משפחה תרצו לפנק באמצעותן. כעת כל שנותר לכם לעשות הוא רק לקבל החלטות – ולצאת לדרך.

חוסכים את הזמן

כאמור, תכנון הברית הוא פרויקט מורכב שדורש מכם לא מעט תשומת לב, ללא מעט פרטים. למעט סוגיית התאריך, שהיא הפיסה היחידה בפאזל שלא תוכלו לשלוט בה מראש, תוכלו לקבל את מירב ההחלטות מראש. למשל, אם אתם מחפשים צלם לברית שהוא מקצועי, איכותי ואמין, תוכלו לצמצם את האפשרויות שלכם ולקבוע מי הוא הצלם המועדף עליכם. ליתר ביטחון תוכלו לקבוע לעצמכם גם חלופות, רק למקרה שבו הצלם שהגיע למקום הראשון ברשימה שלכם נתפס ברגע האחרון. באופן דומה תוכלו לתכנן רשימה של אולמות אירועים שמתאימים לדרישות שלכם ומציעים מגוון מועדים פנויים בסמוך לתאריך הלידה המשוער, תקליטנים (אם תרצו בכך), וכמובן מוהל. כל פרט ופרט אפשר לתכנן מראש, וגם אם אין לכם עדיין תאריך מדויק, אין סיבה שתחכו.

רעיונות למתנות

בכל הקשור לבחירת מתנות קטנות ומתוקות שתוכלו לחלק לאורחים שלכם, כמזכרת קטנה מאירוע גדול ומרגש, האפשרויות שלכם רבות ומגוונות. המבחר הגדול כולל שורה של פריטים שימושיים ומרשימים כמו מעמד לניירות ממו, מחזיקי מפתחות שבהם תוכלו לשלב גם תמונה של הרך הנולד או מילת תודה, ספלי קפה עם הדפס או פנקס כיס עם הקדשה אישית. כל אחד מאלה יכול לשמש כמזכרת מצוינת מהאירוע שלכם, ואין ספק שגם האורחים שלכם יתרשמו לטובה כשיקבלו לידיהם מזכרות שהן גם פונקציונאליות מאוד, גם יפות למראה וגם אישיות. בנוסף למתנות הקטנות שתוכלו לחלק בתחילת האירוע לכל אורח שייכנס מבעד לדלת, תוכלו גם להציע מזכרת נוספת ומרשימה – מגנטים. בהזמנת צלם לברית תוכלו לדאוג גם להדפסה על מגנטים, כך שהחברים ובני המשפחה ייצאו מהאולם עם תמונה אישית, הקדשה קטנה ומגנט שימושי למקרר. כל האפשרויות פתוחות בפניכם, ואין שום סיבה שתפעלו בלחץ. את כל ההחלטות החשובות הללו תוכלו לקבל גם לפני הלידה.