מתנות מקוריות לחגים

ראש השנה וחגי תשרי מתקרבים, ושוב אתם תקועים מול מדפי המתנות בחנויות לכלי בית? קבלו כמה רעיונות למתנות הרבה יותר אישיות, שיתאימו לכל הגילאים, לחברים ולבני משפחה – ובתקציב סביר

קניית מתנות לחגים (או בכלל) עלולה להיות עניין לא קל, במיוחד אם רוצים להיות מקוריים ולהישאר בתחום תקציבי סביר.

אפשר תמיד לבחור באופציה הרעננה והצבעונית, להזמין זר פרחים מרהיב הביתה ולהביא אותו אתכם או לשלוח אותו למארחים: חנויות פרחים מבצעות משלוחים בכל הארץ, ואתם יכולים להזמין זר בחנות ברמת גן, למשל, ולשלוח אותו לכל חלק אחר של הארץ.

מתנה

מתנות אישיות – הכי מיוחדות

אם אתם לא רוצים להסתפק במגש פלסטיק או זוג ספלי קפה, כמו כאלה שכבר יש לכל אחד, בסיר או בזוג מגבות, לכו על האופציה האישית: מסגרות מיוחדות, נרות מעוצבים, מגבות אישיות שרקומים עליהן שמות מקבלי המתנה וכו’.

בשיטות מודרניות של הדפסה או חריטה, אפשר להפוך למעשה כל מוצר למוצר אישי: ספלים, כריות, צעצועים שונים, מחזיקי כרטיסי תזכורת (ממו) ועוד ועוד.

אתם יכולים להזמין הדפסת תמונות או מסרים אישיים על כוסות או הדפסה על ספלים. תוכלו להזמין שעון קיר לחדר השינה ולהדפיס עליו  תמונות אישיות של בן או בת הזוג. שעון קיר לכניסה של הבית או למקום הכי חשוב בו – המטבח – אפשר להדפיס עם תמונות  של הילדים או של הנכדים.

אם אתם מגיעים לאירוע שיש בו הרבה בני משפחה או מתארחים בסוכה משפחתית גדולה, אפשר לקנות גם מחזיקי מפתחות עם תמונה, למשל. על אלה תוכלו להדפיס תמונות של הילדים או מי מבני המשפחה – ולחלק מהם למארחים או לכל בני המשפחה שמגיעים לאירוע.

אופציה נוספת למתנות אישיות היא מתנות שמבוססות על חיתוך בלייזר: חיתוך בלייזר ניתן לעשות במגוון שלם של חומרים, כאשר המקובל ביותר הוא עץ, אבל ניתן לבצע חיתוך של פרספקס או פלסטיק אחר, זכוכית או מתכת. אם, לדוגמא, אתם מתארחים בחגים אצל משפחה שנכנסה זה עתה לבית חדש, תוכלו לחשוב על האופציה של שלט לבית, חתוך בלייזר.

מתנות מקוריות זה לחשוב על העדפות המקבלים

נסו להתאים את המתנה שאתם מביאים לתחביבים או לתחומי העניין של מי שמקבלים אותה. בצורה הזו תהפכו אותה לא רק למקורית “סתם”, אלא גם אישית יותר.

זכרו שמתנות אישיות, שמתאימות לאופי וסגנון החיים ולתחביבים של מי שמקבלים אותן, מתקבלות ברצון רב ובהערכה רבה, הרבה יותר מכל סוג מתנה אחר.

השארת תגובה