מתנות עם תמונות והדפסים שישמחו את הילדים

כל ילד אוהב לקבל מתנות, בכל הזדמנות, לכבוד אירועים, ימי הולדת, ימים טובים, לחגים או במסיבות. רעיון מצוין שכל ילד ישמח לקבל – מתנות שעליהם מתנוססים תמונות והדפסים יפים. יש בנמצא מגוון מתנות שעליהם הדפסים של דמויות האהובות או מוטיבים שכל הילדים אוהבים. בנוסף, אפשר גם לבחור בסוג של מתנה אישית, כאשר התמונה של הילד בעצמו תתנוסס על גבי המתנה. מתלבטים לגבי מתנות אפשרויות? להלן כמה אפשרויות נפלאות.

כוסות עם הדפסות

עוד לא נולד הילד שלא אוהב שיש ברשותו כוס שתיה אישית שהיא רק שלו. ואיך אפשר לדעת מהי הכוס שלו ולא של אף אחד אחר מלבדו? דרך מצוינת תהיה להדפיס על הכוס תמונה או הדפס. אפשר לבחור בשמו של הילד עם הדפסים יפים וצורות נאות. אפשר להחליט שעל הכוס תתנוסס התמונה של הילד, בלוויית שיר קצר, אמרה או ברכה. יש בנמצא מגוון רחב למדי של כוסות ושל ספלים יפים, עליהם ניתן להדפיס כל מה שרוצים. זו יכולה להיות מתנה נחמדה מההורים או מסבא וסבתא. באותה מידה, זה רעיון שיכול להתאים מאד גם לגננות שמחפשות מתנות לגני ילדים. חלוקה של הכוסות היפות, עם ההדפסות הנבחרות, תתאים למשל לכבוד סוף שנה או לכבוד תחילתה של שנה חדשה.

אור מאיר עם תמונה יפה

האם נולד הילד שלא ירגיש אי נוחות בלילה, כאשר החדר מתמלא צללים וחושך מסביב? החשש מהחושך הוא חשש טבעי והפתרון המתבקש – מנורת לילה יפה, שתרגיע כל חשש ותאפשר לילד להירדם במהירות. מנורת הלילה הופכת בקלות לפריט אהוב, מרגיע ומנחם. מה נעים ומה נחמד, אם כן, להעניק לילד מנורת לילה ועליה הדפס או תמונה מרהיבה? אפשר לבחור באפשרויות שונות, כמיטב העדפותיו של הילד והמוטיבים הרצויים. עם מנורה יפה כל כך – הרבה יותר נעים ללכת לישון.

מחזיקי מפתחות ועוד מבחר פתרונות

הילדים גדלים מהר, ועוד לפני ששמים לב לכך, הם חוזרים בעצמם מבית הספר, פותחים את הדלת במפתח שלהם וגם מחממים לעצמם את ארוחת הצהרים. הפתעה נאה לילד שכבר משתמש במפתח משלו (המצויד במחזיק מפתחות) תהיה – מחזיק מפתחות עם הדפס מקסים או תמונה יפה. ניתן בהחלט לבחור למשל בתמונה של הילד, עם הקדשה מההורים. וזה עוד לא הכול, שכן רעיונות נוספים למתנות עם הדפסות לא חסרים – החל ממגבות, פנקסים ואפילו בקבוקים וכלה בשעונים יפים, שמשלבים בהם תמונות מרהיבות עין או הדפסות לבחירה.