פותחים משרד חדש? אלה הספקים ואנשי המקצוע שאתם צריכים

אם אתם פותחים משרד חדש שעוסק בכל תחום אפשרי – חשוב כי המשרד שלכם יהיה מרוהט נכון, שימושי ורחב מספיק כדי להכיל את כמות העובדים שאתם זקוקים לה. עוד יש לשים לב כי המרחב בו אתם עובדים, יהיה נוח נגיש ומעוצב.

בכך, מלבד בחירת ריהוט נכון, ציוד משרדי ומיקום נוח עבור העובדים – רצוי שיהיו חפצים שונים במרחב שיספקו לכם עבודה יעילה. בנוסף לכך, יש ליצור קשר עם אנשי מקצוע ועם ספקים שיכולים לאפשר לכם את כלל המוצרים והשירותים אותם תצטרכו לניהול המשרד. אז אילו ספקים ואנשי מקצוע כול משרד צריך? הנה הרשימה:

דיו למדפסת

בית דפוס זמין ויעיל

כדי להדפיס עלונים, כרזות, מודעות, ופליירים, חשוב לבחור בית דפוס טוב זמין ויעיל. בחרו מקום שיכול להדפיס לכם תוכניות עבודה, כזה שממנו ניתן לרכוש דיו למדפסת, שאפשר לקנות בו ציוד משרדי ולהנות משירות מהיר ויעיל. בית דפוס טוב דרוש עבור כל משרד, בין אם מדובר במערכת עיתון לבין אם מדובר במשרד מהנדסים.

אתר וחנות מתנות ממותגות

מרבית בעלי העסקים, יודעים שהדרך להכנס אל תודעת הלקוח: מתרחשת באמצעות הענקת מתנות ממותגות. בכך אפשר למצוא חנויות און ליין המספקות מגוון מוצרים עליהם אפשר להטביע את שם העסק, הלוגו ושאר פרטים של בית העסק שלכם.

כאשר אתם רוצים לפנק עובדים במשרד שלכם, כמו גם לצ’פר ספקים ולקוחות – תוכלו להזמין בקלות (דרך האינטרנט) מגוון מתנות כמו שעונים, ספלים, מגבות, מחזיקי ניירות, וכדומה, כאשר על המוצרים ניתן לעצב ברכה, או לכתוב בצורה אומנותית את שם בית העסק שלכם.

מפיקי אירועים ואנשי שיווק

משרדים בכל רחבי הארץ זקוקים מידי פעם לשיווק עסקי ומיתוג בית העסק. בכך ניתן להיעזר במפיקי אירועים שיוכלו לעזור לכם להרים אירועי חברה, לתכנן אירוע עסקי, אירועי מכירה ועוד. דרך מעולה לארגן אירוע נעשית באמצעות חלוקת מתנות או מוצרים ממותגים לאירועים, כמו מחזיקי מפתחות, מראות כיס, מגבות קטנות ועוד. כאשר אתם בוחרים את המתנות – בחרו כאלה שניתן להטביע עליהן את לוגו המשרד ואת שם בית העסק.

חברת שליחויות

חברה נוספת שכדאי לייצר עמה קשר עסקי היא חברת שליחויות. כיום, למרות שאנו חיים בעידן אינטרנטי נגיש שמאפשר שליחת מסמכים במייל, עדיין ישנם בעלי משרדים שזקוקים לשליחים על מנת להעביר תוכניות ושרטוטים, דיסקים עם מצגות, מתנות ממותגות ללקוחות ושאר חפצים ופריטים שיש לשלוח.

 חברת אחזקות וניקיון

כדי שהמשרד שלכם יהיה תמיד נקי ונעים, חשוב לבחור חברת ניקיון אשר תספק שירותי ניקיון משרדים, כמו גם שירותי תיקונים קלים, שליחויות, איסוף דיו למדפסת, איסוף מתנות וחפצים ממותגים ועוד.

לסיכום, פתיחת משרד כרוכה בלא מעט סידורים ותהליכים. עם זאת, בחירה בשירותים מתקדמים ובאנשי מקצוע מיומנים – תהפוך את השהות ואת העבודה לנוחים ויעילים יותר.

השארת תגובה