רכישת מתנות מיוחדות לכבוד חג החנוכה

חג החנוכה נקרא גם חג האורות והוא זמן בו אנו מדליקים נרות יחד עם כל בני המשפחה או חברים לעבודה, מסובבים סביבונים ואפילו אוכלים סופגניות ולביבות או מאכלים ספוגים בשמן. חג זה מלווה באווירה קסומה, הרי בדיוק הגשם מתחיל לרדת בחוץ, נעשה מעט קר והנרות מחממות קצת את החלל, ולכן אין חג מתאים יותר לרכישת מתנות מאפשר חנוכה. בחג החנוכה אנו מקצבים ומעניקים מתנות, אם זה מתנות שאנו מקבלים ממקום העבודה אשר חשב עלינו והחליט לפנק אותנו בחג האורות, הילדים מקבלים מארזי חג מפנקים מבית הספר והגנים וגם אנו קונים מתנות למשפחה או חברים המארחים אותנו לארוחת הדלקת נר.

אלו מתנות מומלצות לחג החנוכה?

מתנות לילדים בבתי ספר וגנים

נתחיל עם מארזים ומתנות לילדים, הרי כל החג מתחיל בשמחתם של הילדים. לרוב, וועד הכיתה או הגן ואפילו הגננות מחלקים לילדים מארזי חג חנוכה המכילים מגוון פריטים נחמדים כמו מתנה קטנה שיכולה להיות סביבון וכמובן הרבה חטיפים טעימים שילדים אוהבים. במארזים אלה תוכלו לשלב כל שתרצו עבור הילדים, כאשר האפשרות היא לרכוש מארזים מוכנים מראש או פשוט להרכיב מארזים לבד ולהכניס בהם כל שתרצו.

מתנות לחג חנוכה לעובדי החברה

כל חברה המכבדת את עצמה רוכשת לעובדי החברה מתנות לחגים, חלקן ירכשו מתנות שלוש פעמים בשנה: בראש השנה, בחג הפסח וביום הולדתו של העובד. אך חברות רבות במשק מעוניינות לתת תשומת לב לעובדים גם בחגים נוספים ובניהם גם בחג החנוכה. בחג החנוכה נתן לרכוש לעובדים מתנות ומארזים מפנקים המלאים בכל טוב, אם אלה ממתקים, שוקולדים, גאדג’טים ועוד. מובן שלרוב המתנה תהיה קטנה ולא מפוארת ומרשימה כמו מתנת חג ראש השנה, אבל עדין תיתן לעובדים הרגשה חמימה ותאפשר להם לדעת כי מישהו מלמעלה חשב עליהם והעניק עבורם מתנה לכבוד חג החנוכה.

מתנות לחג החנוכה לבני משפחה וחברים

בחג החנוכה אנו מארחים ומתארחים לארוחת הדלקת נר, שזוהי הזדמנות נהדרת לבקר חברים ובני משפחה שאיתם אנו לא מרבים להתרועע. במהלך הארוחה מדליקים את נרות החג ויש כאלה גם שישירו את שירי החג ולאחר מכן יוכלו סופגניות ולביבות. זה הזמן המתאים ביותר לרכוש מתנה עבור המארחים וגם מארזים לילדים הקטנים המגיעים להתארח. למבוגרים תוכלו לרכוש פריט אישי לחג ולילדים מארזים מלאים בכל טוב עם ממתקים והפתעות.

לסיכום, חג חנוכה הוא חג של אור, חג משפחתי מעצים ואפילו עם הרגשה נהדרת של בוא החורף, ולכן זוהי הזדמנות נהדרת לפנק את האנשים הקרובים לנו במתנות משמחות שתמיד כיף לקבל. את העובדים תוכלו לפנק במארזים מפנקים המכילים מגוון מוצרים ומתוקים המתאימים לחג ואת הילדים תוכלו לפנק במארזים מוכנים ובהם מגוון חטיפים ומתנות שכל הילדים אוהבים.