5 רעיונות למתנות עם תמונה לאורחים בבת המצווה

בשנים האחרונות, יותר ויותר מארגני אירועים מבקשים להעניק לאורחים שלהם מזכרות מהאירוע. זה נכון לגבי חתונות, בריתות וכן לגבי בר ובת מצוות. מזכרות אלו, אשר ניתנות באירועים פרטיים, הם תוצר במובן מסוים של מזכרות שניתנות באירועים עסקיים ושיווקים במשך שנים, ועם הזמן עברו גם לאירועים בעלי גוון אישי ופרטי יותר.

דוגמא טובה לאירוע בו נהוג לתת מזכרות לאורחים, הוא אירוע בת מצווה. מאחר ומדובר חד פעמי, מיוחד, אירוע יום הולדת גדול שעורכים לילדה, אז ההורים והילדה עצמה רוצים להעניק לאורחים שלהם מזכרת מיוחדת שתזכיר להם, שהם היו נוכחים באירוע שלה. אחת הדוגמאות למתנה שכזו יכולה להיות מזכרת עם תמונה.

בחלק הבא של המאמר, נציג 5 מתנות לבת מצווה שניתן לתת לאורחים, מתנות שכוללות תמונות של האורחים עצמם או של כלת השמחה. חשוב לציין לפני כן, מדובר במזכרות מיוחדות, אשר ניתן לעצב אותן בצורות ובצבעים שונים. החוכמה היא לעשות את זה בשלב מוקדם, כלומר להזמין את המתנות מספיק זמן לפני מועד האירוע, על מנת שלא יהיו תקלות ועיכובים בהזמנות. רצוי גם להזמין מתנות שמתאימות לאופי האורחים, וכן להציע דוגמאות שונות ולא בהכרח דוגמא אחת בלבד.

מתנות לבת מצווה – 5 המלצות חמות

תמונה מיוחדת של כלת השמחה לתלייה על המקרר

המתנה הבולטת שניתן להציע לאורחים, הוא מגנט מיוחד שכולל תמונה של כלת השמחה, אולי אפילו קולאז’ של תמונות שלה, עם ברכה מיוחדת לאורחים. זו יכולה להיות ברכה אישית וזו יכולה להיות ברכה בעלת אלמנט דתי מסורתי.

סט של כוס וצלחת עם תמונות

זו יכולה להיות מתנה שהיא גם שימושית וגם מעוצבת יפה. הכוונה לסט של צלחת וכוס אשר עליה מוטבעות תמונות. ניתן להגיש אותן עם תמונות של הילדה, אך ניתן גם להציע תמונות של האורחים, כאלה שצולמו בזמן האירוע ומיד הודבקו על גבי הסט. אומנם זה יקר ולוקח קצת זמן, אך זה ייחודי.

חולצה עם תמונה

בשנים האחרונות, אחד הטרנדים הבולטים באירועים היא הדפסת תמונה עם תמונה ותאריך האירוע. אפשר לראות את זה אצל חתנים אשר לובשים בתום הטקס, חולצה לבנה עם כיתוב מיוחד. גם אם מחפשים מתנות לבת מצווה זו יכולה להיות מתנה מרשימה. למשל, תמונה של הילדה וכיתוב משעשע, בנוסח “גם אנחנו חגגנו בת מצווה” וכדומה.

ספרון תמונות

מתנה בת מצווה קלאסית היא ספרון תמונות מילדות ועד גיל 12 של הילדה. התמונות יכולות להיות שלה באופן בלעדי, אך הספרון יכול גם לכלול תמונות של בני המשפחה, חברים ועוד. הספרון יכול לכלול גם כמה מילים אישיות של הילדה או של הוריה.

ברכה של כלת השמחה

אם רוצים לתת מזכרת מיוחדת, ניתן להגיש לאורחים ברכה מיוחדת שהיא כתבה עם תמונה שלה. זו מתנה אישית, מרגשת, כזו שתמיד נחמד לתלות על הקיר, על דלת המקרר או לשמור בארנק.